Strona główna Program Zajęcia teatralne
Zdjęcie przedstawia Grupę Teatralną "Co jest gran

Zajęcia teatralne

Teatr. Co jest grane?

Młodzieżowa grupa teatralna, która powstała w 2019 roku. Grupa ta wyłoniła się z uczestników zajęć „Fakultet ze Sceny”, które odbywały się regularnie w Domu Kultury w Pleszewie od 2016 roku. Osoby należące do grupy to młodzi ludzie aspirujący do zawodu aktora, miłośnicy teatru oraz wszelkich kreatywnych działań i przedsięwzięć. Grupa ma na swoim koncie projekt dwóch sztuk teatralnych- autorską inscenizację zawierającą elementy satyry- ,,Odpowiedź na śniadanie” oraz popularny dramat Gabrieli Zapolskiej z połączeniem elementów świata współczesnego- ,,Moralność Pani Dulskiej- odpowiedź współczesna.” Na warsztatach odbywających się w Zajezdni Kultury pod okiem instruktora -Marty Meller – grupa pracuje nad tekstami literackimi, ruchem scenicznym oraz ćwiczy podstawowe zadania aktorskie.

Przedstawienia

Zdjęcie przedstawia Grupę Teatralną "Co jest gran

Moralność Pani Dulskiej. Opowieść współczesna.

Premiera 30 czerwca 2021 roku

Obsada: Lena Zięciak, Patrycja Sobierajczyk, Mikołaj Świderski, Agata Wolińska, Maksymilian Sadowski, Zuzanna Wojtczak, Nadia Manierska. Reżyseria: Marta Meller.

Harmonogram

Poniedziałki:

16:30 - do: 18:30
Instruktor:
Marta Meller

Czwartki

16:00 - do: 18:00
Instruktor:
Marta Meller
Marta Meller
Marta Meller
Instruktor
Animatorka/Instruktorka tańca hip-hop/Instruktorka Fit and Jump. Pasjonatka tańca i szeroko pojętej aktywności fizycznej. Absolwentka UAM w Poznaniu na kierunku filologia polska o specjalności reklama i kreowanie wizerunku. Posiada tytuł zawodowy animatora kultury w zakresie tańca współczesnego oraz aktora scen muzycznych. Jest instruktorem tańca hip-hop, a także nowej formy ruchu, jaką jest Fit and Jump, czyli trening fitness na trampolinach. Prowadzi zajęcia fitness dla kobiet, dzieci i młodzieży oraz zajęcia teatralne w Zajezdni Kultury w Pleszewie, gdzie pracuje z dziećmi i młodzieżą za pomocą technik dramowych. Jest opiekunem młodzieżowej grupy artystycznej o nazwie “Teatr. Co jest grane?”, która ma na swoim koncie spektakle teatralne pt. ,,Odpowiedź na śniadanie” oraz ,,Moralność Pani Dulskiej- odpowiedź współczesna”. Pracowała na stanowisku wychowawcy w Fundacji Aktywności Lokalnej przy tworzeniu Klubów Aktywności Rozmaitych dla młodzieży w powiecie pleszewskim. Posiada duże doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą oraz osobami dorosłymi. Poprzez działanie dąży do stworzenia możliwości rozwoju i wykorzystania potencjału celem zapewnienia odpowiednich warunków do samodoskonalenia.
Tagi:

Data

03 gru 2023

Czas

16:30 - 18:30

Etykiety

Dla dzieci

Instruktor

 • Marta Meller
  Marta Meller
  Instruktor

  Animatorka/Instruktorka tańca hip-hop/Instruktorka Fit and Jump.

  Pasjonatka tańca i szeroko pojętej aktywności fizycznej. Absolwentka UAM w Poznaniu na kierunku filologia polska o specjalności reklama i kreowanie wizerunku. Posiada tytuł zawodowy animatora kultury w zakresie tańca współczesnego oraz aktora scen muzycznych.
  Jest instruktorem tańca hip-hop, a także nowej formy ruchu, jaką jest Fit and Jump, czyli trening fitness na trampolinach. Prowadzi zajęcia fitness dla kobiet, dzieci i młodzieży oraz zajęcia teatralne w Zajezdni Kultury w Pleszewie, gdzie pracuje z dziećmi i młodzieżą za pomocą technik dramowych. Jest opiekunem młodzieżowej grupy artystycznej o nazwie “Teatr. Co jest grane?”, która ma na swoim koncie spektakle teatralne pt. ,,Odpowiedź na śniadanie” oraz ,,Moralność Pani Dulskiej- odpowiedź współczesna”.
  Pracowała na stanowisku wychowawcy w Fundacji Aktywności Lokalnej przy tworzeniu Klubów Aktywności Rozmaitych dla młodzieży w powiecie pleszewskim. Posiada duże doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą oraz osobami dorosłymi.
  Poprzez działanie dąży do stworzenia możliwości rozwoju i wykorzystania potencjału celem zapewnienia odpowiednich warunków do samodoskonalenia.