Strona główna Program Gimnastyka ogólnorozwojowa z elementami tańca

Gimnastyka ogólnorozwojowa z elementami tańca

Gimnastyka ogólnorozwojowa z elementami tańca – zajęcia fitness, w ramach których uczestnicy poznają podstawowe figury taneczne, wzmacniają poszczególne partie mięśniowe, pracują nad koordynacją ruchową oraz wykonują różne zadania rytmiczne. Uczestnictwo w tego rodzaju zajęciach gwarantuje zwiększenie wydolności organizmu i poprawę kondycji zarówno fizycznej jak i psychicznej.

Harmonogram

Wtorki:

Od 16:30 - Do: 20:30
Instruktor:
Marta Meller

Czwartki

Od 16:30 - Do 20:30
Instruktor:
Marta Meller
Marta Meller
Marta Meller
Instruktor
Animatorka/Instruktorka tańca hip-hop/Instruktorka Fit and Jump. Pasjonatka tańca i szeroko pojętej aktywności fizycznej. Absolwentka UAM w Poznaniu na kierunku filologia polska o specjalności reklama i kreowanie wizerunku. Posiada tytuł zawodowy animatora kultury w zakresie tańca współczesnego oraz aktora scen muzycznych. Jest instruktorem tańca hip-hop, a także nowej formy ruchu, jaką jest Fit and Jump, czyli trening fitness na trampolinach. Prowadzi zajęcia fitness dla kobiet, dzieci i młodzieży oraz zajęcia teatralne w Zajezdni Kultury w Pleszewie, gdzie pracuje z dziećmi i młodzieżą za pomocą technik dramowych. Jest opiekunem młodzieżowej grupy artystycznej o nazwie “Teatr. Co jest grane?”, która ma na swoim koncie spektakle teatralne pt. ,,Odpowiedź na śniadanie” oraz ,,Moralność Pani Dulskiej- odpowiedź współczesna”. Pracowała na stanowisku wychowawcy w Fundacji Aktywności Lokalnej przy tworzeniu Klubów Aktywności Rozmaitych dla młodzieży w powiecie pleszewskim. Posiada duże doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą oraz osobami dorosłymi. Poprzez działanie dąży do stworzenia możliwości rozwoju i wykorzystania potencjału celem zapewnienia odpowiednich warunków do samodoskonalenia.

Data

03 paź 2023

Czas

16:30 - 20:30

Etykiety

Dla dorosłych,
Dla dzieci

Instruktor

 • Marta Meller
  Marta Meller
  Instruktor

  Animatorka/Instruktorka tańca hip-hop/Instruktorka Fit and Jump.

  Pasjonatka tańca i szeroko pojętej aktywności fizycznej. Absolwentka UAM w Poznaniu na kierunku filologia polska o specjalności reklama i kreowanie wizerunku. Posiada tytuł zawodowy animatora kultury w zakresie tańca współczesnego oraz aktora scen muzycznych.
  Jest instruktorem tańca hip-hop, a także nowej formy ruchu, jaką jest Fit and Jump, czyli trening fitness na trampolinach. Prowadzi zajęcia fitness dla kobiet, dzieci i młodzieży oraz zajęcia teatralne w Zajezdni Kultury w Pleszewie, gdzie pracuje z dziećmi i młodzieżą za pomocą technik dramowych. Jest opiekunem młodzieżowej grupy artystycznej o nazwie “Teatr. Co jest grane?”, która ma na swoim koncie spektakle teatralne pt. ,,Odpowiedź na śniadanie” oraz ,,Moralność Pani Dulskiej- odpowiedź współczesna”.
  Pracowała na stanowisku wychowawcy w Fundacji Aktywności Lokalnej przy tworzeniu Klubów Aktywności Rozmaitych dla młodzieży w powiecie pleszewskim. Posiada duże doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą oraz osobami dorosłymi.
  Poprzez działanie dąży do stworzenia możliwości rozwoju i wykorzystania potencjału celem zapewnienia odpowiednich warunków do samodoskonalenia.