Strona główna Program Świąteczne Przejazdy Kolejką
Fotografia kolorowa przedstawia wieczorową porą naszą pleszewska kolejkę wąskotorową z otwartymi wagonikami do przewozu osób wystrojoną w całości żarówkami świecącymi na białostojącą na ośnieżonym peronie. W tle widać budynek pleszewskiej biblioteki. Lokomotywa jest koloru zielonego z pomarańczowymi elementami ozdobnymi a trzy wagoniki są w kolejności koloru niebieskiego, czarnego i pomarańczowego. Na fotografii są graficznie dodane śniezynki.

Świąteczne Przejazdy Kolejką

Druga edycja Świątecznych Przejazdów Kolejką odbędzie się w dniach 17 i 18 grudnia 2022 r. Zapraszamy na te przejazdy wszystkich zainteresowanych: dzieci z opiekunami, całe rodziny, sympatyków kolejki.
Już drugi rok są organizowane świąteczne przejazdy kolejką wąskotorową na trasie Pleszew – Kowalew – Pleszew przy udziale SKPL. Zeszłoroczne przejazdy spotkały się z bardzo dużym zainteresowaniem i dlatego w tym roku odbędzie się kolejna edycja tych przejazdów. A nie wykluczone, że w przyszłości staną się one stałą atrakcją w oczekiwaniu na Święta Bożonarodzeniowe.
W tym roku sponsorem przejazdów jest firma FAMOT PLESZEW Sp. z o.o.

Zapraszamy na przejazdy w dniu 18 grudnia, które odbędą się w godzinach 16.00, 17.00 i 18.00.

Od 05 grudnia 2022 r. w siedzibie Zajezdni Kultury w Pleszewie, będzie można odbierać bezpłatne bilety na te przejazdy.

Zachęcamy do udziały.

Data

18 gru 2022
Expired!

Czas

16:00

Koszt

Bezpłatne Przejazdy na bilety

Etykiety

Dla dorosłych,
Dla dzieci,
Dla młodzieży

Lokalizacja

Zajezdnia Kultury Pleszew
Kolejowa 3, 63-300 Pleszew
Kategoria