Strona główna Program Schola Lenartowicka i Zespół Sound of Heaven z koncertem kolęd pt. „Ciemna Nocy Niepojęta…”
Grafika przedstawia złobek z Maryją, Józefem i małym Jezuskiem w kołysce. Na niebieskiem tle nieba widać ciemne a nawet czarne zarysy żłobka i wszystkich postaci w tej grafice.

Schola Lenartowicka i Zespół Sound of Heaven z koncertem kolęd pt. „Ciemna Nocy Niepojęta…”

15 stycznia 2023 r. zapraszamy na koncert Scholi Lenartowickiej i Zespołu Sound of Heaven. Artyści wystąpią z koncertem kolęd pt. „Ciemna Nocy Niepojęta…”.

Powiedziano, że: „Boga można chwalić na różne sposoby. Również przez… śpiewanie.”
Dla niektórych, ta forma modlitwy jest wręcz pasją, szlifowaniem swojego muzycznego talentu. Najlepiej wiedzą o tym młodzi muzycy ze Scholi Lenartowickiej, którzy właśnie rozpoczeli 14 rok działalności. Muzycy spotykają się, grają i śpiewają nie tylko na chwałę Panu.
Dziś trudno już sobie wyobrazić uroczystości religijnych bez grupy roześmianych ludzi, którzy swoim entuzjazmem podbijają serca pleszewian i nie tylko. Jedni członkowie scholi odchodzą, nowi przychodzą, ale formacja cały czas funkcjonuje i zaprasza na kolejne koncerty.

Tym razem Schola Lenartowicka i zespół Sound of Heaven wystąpią w Kościele pw. Matki Boskiej Częstochowskiej w Pleszewie, na który to występ zapraszamy w niedzielę 15 stycznia 2023 r. na godzinę 19:30.

Wstęp Wolny.

Data

15 sty 2023
Expired!

Czas

19:30

Koszt

Wstęp Wolny

Etykiety

Dla dorosłych,
Dla dzieci,
Dla młodzieży,
UTW

Lokalizacja

Kościół Rzymskokatolicki pw. Matki Boskiej Częstochowskiej
ul. Ciołkowskiego ; 63-300 Pleszew
Kategoria