Strona główna Program Scena & ruch sceniczny
Zdjecie przedstawia zajęcia z ruchu scenicznego

Scena & ruch sceniczny

Zajęcia z ruchu scenicznego zakładają naukę poruszania się oraz zwiększenia świadomości ciała i bycia w przestrzeni. Elementami warsztatów będzie oswojenie uczestników z ruchem na scenie, świadome używanie ciała w interpretacji utworu oraz nauka technik pomagających w radzeniu sobie z tremą. Wszystko to po to, by nabrać świadomości ciała, wykorzystać je właściwie do pracy na scenie i nauczyć się wyrażania emocji poprzez ruch i gesty.

Harmonogram

Grupa dziewcząt

18:00 - 19:00

Grupa chłopców

19:00 - 20:00

Data

03 gru 2023

Czas

18:00

Etykiety

Dla dorosłych,
Dla dzieci

Instruktor

 • Marta Meller
  Marta Meller
  Instruktor

  Animatorka/Instruktorka tańca hip-hop/Instruktorka Fit and Jump.

  Pasjonatka tańca i szeroko pojętej aktywności fizycznej. Absolwentka UAM w Poznaniu na kierunku filologia polska o specjalności reklama i kreowanie wizerunku. Posiada tytuł zawodowy animatora kultury w zakresie tańca współczesnego oraz aktora scen muzycznych.
  Jest instruktorem tańca hip-hop, a także nowej formy ruchu, jaką jest Fit and Jump, czyli trening fitness na trampolinach. Prowadzi zajęcia fitness dla kobiet, dzieci i młodzieży oraz zajęcia teatralne w Zajezdni Kultury w Pleszewie, gdzie pracuje z dziećmi i młodzieżą za pomocą technik dramowych. Jest opiekunem młodzieżowej grupy artystycznej o nazwie “Teatr. Co jest grane?”, która ma na swoim koncie spektakle teatralne pt. ,,Odpowiedź na śniadanie” oraz ,,Moralność Pani Dulskiej- odpowiedź współczesna”.
  Pracowała na stanowisku wychowawcy w Fundacji Aktywności Lokalnej przy tworzeniu Klubów Aktywności Rozmaitych dla młodzieży w powiecie pleszewskim. Posiada duże doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą oraz osobami dorosłymi.
  Poprzez działanie dąży do stworzenia możliwości rozwoju i wykorzystania potencjału celem zapewnienia odpowiednich warunków do samodoskonalenia.