Zdjęcie przedstawia zajęcia ze sztuki

ArtClass

Zapraszamy na kreatywne klasy dla dzieci od 3 do 5 lat. Ciekawe zajęcia plastyczno-techniczne dla dzieci z rodzicem lub dziadkiem.

Nasze klasy to nie tylko miłe i konstruktywne spędzanie czasu, możliwość realizacji różnorodnych pomysłów artystycznych i ogrom pozytywnych emocji, ale także rozwijanie zdolności i cech osobowościowych, przydatnych później w szkole oraz w dorosłym życiu. Rozwijamy u dzieci naturalną twórczą aktywność. Zabawa kolorem, kształtem, linią i fakturą dostarcza nowych doznań i pobudza do wyobraźni.

Ponadto proponujemy spotkania z różnymi kulturami świata albo naukami ścisłymi w formie eksperymentów i projektów. Taka aktywność pomaga rozbudzać w dziecku zainteresowanie różnymi dyscyplinami.

Tagi:

Data

03 gru 2023

Czas

16:00 - 18:00

Koszt

Płatne. Tel. 697 717 420

Etykiety

Dla dzieci

Instruktor

  • Marta Szymczak
    Marta Szymczak
    Instruktor

    Pasjonatka sztuki dziecięcej. Pedagog, na co dzień pracująca z najmłodszymi dziećmi. Założycielka warsztatów artystycznych „Art. Class”. Ukończyła studia magisterskie z zakresu pedagogiki wczesnoszkolnej i terapii pedagogicznej na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu, studia pedagogiczne ze specjalnością plastyka, studia podyplomowe Rehabilitacja i Edukacja osób z niepełnosprawnością intelektualną. Od 8 lat pracuje z dziećmi, rozwijając ich pasje i dając młodym artystom możliwość nieskrępowanych działań twórczych. Z pasją, radością i zabawą prowadzi zajęcia sensoryczne już nawet z niemowlętami. Prywatnie miłośniczka muzyki i dobrej książki.