Strona główna Program Pablopavo i Ludziki 1.5 – koncert
Na kolorowej fotografii widzimy artystę o pseudonimie Pablopavo. Stojącego podczas koncertu przed mikrofonem.

Pablopavo i Ludziki 1.5 – koncert

W Święto Pracy czyli 01 maja zapraszamy na koncert w wykonaniu Pablopavo i Ludziki 1.5. To druga wizyta tego artysty w naszym mieście. Poprzedni jego występ odbył się na dziedzińcu kultowego klubu Hades.

Pablopavo to tak na prawdę Paweł Sołtys, który urodził się 30 marca 1978 w Warszawie. Jest polskim pisarzem, wokalistą, autorem tekstów piosenek i kompozytorem. Od 2003 roku jest jednym z filarów zespołu Vavamuffin. W 2009 roku rozpoczął karierę solową. Jego twórczość muzyczna firmowana pseudonimem „Pablopavo” (samodzielnie lub z zespołem „Ludziki”) jest wszechstronna i trudna do zaliczenia do jednego, konkretnego stylu.
Solowa dyskografia Pablopavo obejmuje jak dotąd osiem albumów studyjnych. Pięć z nich zostały nagrane z zespołem Pablopavo i Ludziki, jedna z producentem muzycznym Praczasem, jedna z udziałem Praczasa i wokalistki Anny Iwanek. Prócz tego Pablopavo wydał jedną solową płytę Tylko. Z zespołem Vavamuffin Pablopavo nagrał siedem płyt (w tym pięć studyjnych). Dyskografia artysty obejmuje ponadto rozliczne nagrania z innymi wykonawcami (m.in. z Fu, Hemp Gru, Sidneyem Polakiem, Sedativą, Dreadsquadem, Magierą, James Ashen i Habakukiem). Ponadto w 2015 roku ukazał się album grupy Zjednoczenie Soundsystem Inity.

Wbijajcie na ten koncert do Zajezdni Kultury, na który zapraszamy w poniedziałek 01 maja 2023 r. na godzinę 19:00.

Bilety w cenie 45zł do nabycia w Zajezdni Kultury i na Bilety24.pl oraz pod linkiem:
https://pleszew.bilety24.pl/nfrontbuy/buy/id/479476/ref/b24_pleszew/lang

Zapraszamy !!!

Data

01 maj 2023
Expired!

Czas

19:00

Koszt

45 zł

Etykiety

Dla dorosłych,
Dla młodzieży

Lokalizacja

Zajezdnia Kultury Pleszew
Kolejowa 3, 63-300 Pleszew
Kategoria

Organizator

Zajezdnia Kultury