Strona główna Program Lord Bishop Rocks – koncert
Na czarno białym zdjęciu widzimy postawnego ubranego w kurtkę z naszywkami i w czarnych spodniach muzyka o nazwisku Lord Bishop stojącego z jedną noga opartą na skrzyni i z uwieszoną na szyi bogato zdobioną w grafiki gitarą na tle wagonów kolejowych CARGO. Na głowie ma czarny wysoki melonik, ciemne okulary z białą oprawą i na kazdym palcu dłoni posiada pierścieniu lub sygnety.

Lord Bishop Rocks – koncert

13 października 2022 r. odbędzie się koncert Lorda Bishopa Rocksa, pochodzącego z Nowego Jorku gitarzystę, performera czerpiącego inspiracje od takich legend, jak Frank Zappa, Jimi Hendrix, Tiny Turner, Janis Joplin czy James Brown, łączy w całość takie style jak muzyka inspirowana latami 70. Hardrock, Funk, Blues, Jazz, Reggae i Punk, które nazwać można Hendrixian Motör Funk. Wyobraź sobie melodie Beatlesque, ciężkość Sabbath i funk Jamesa Browna w jednym. To właśnie On.
LBR ma na koncie 17 albumów i ponad 4.000 koncertów w ponad 44 krajach na 4 kontynentach. Koncerty Lorda Bishopa, znanego jako sceniczny wulkan energii, to gwarancja szalonego wirtuozostwa.
Muzyk od 1991 roku spędza większość życia w trasie, od czasu przeprowadzki do Niemiec w roku 2000 zjeżdża Stary Kontynent wzdłuż i wszerz koncertując m.in.: w Czechach, Holandii, Belgii, Danii, Irlandii, Hiszpanii, Francji, Węgrzech, Szwecji, Słowenii, Chorwacji, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii.
Blues-rockowa lokomotywa prowadzona przez Lorda Bishopa zatrzyma się tym razem w Zajezdni Kultury w Pleszewie.
Bądźcie gotowi na prawdziwy muzyczny huragan, na który zapraszamy w czwartek 13 października 2022 r. na godzinę 19:00
Bilet wstępu: 30zł do nabycia w Zajezdni Kultury oraz on-line pod adresem https://www.bilety24.pl/koncert/1255-lord-bishop-rocks-80578?id=430055

Zapraszamy !!!

Data

13 paź 2022
Expired!

Czas

19:00

Koszt

30 zł

Więcej informacji

Czytaj więcej

Etykiety

Dla dorosłych,
Dla młodzieży

Lokalizacja

Zajezdnia Kultury Pleszew
Kolejowa 3, 63-300 Pleszew
Kategoria

Organizator

Zajezdnia Kultury

Czytaj więcej