Strona główna Program Koncert Noworoczny w wykonaniu artystów Teatru Narodowego Operetki Kijowskiej
Fotografia kolorowa przedstawia artystów Teatru Narodowego Operetki Kijowskiej podczas występu. Na pierwszym planie widzimy trzy solistki w pięknych sukniach wiśniowego koloru z wielorzędowymi falbanami. Na rękach długie za łokieć w tym samym kolorze rekawiczki a na głowie nakrycie ozdobne głowy zakończone wielkimi piórami. W dalszym planie widzimy kolejnych artystów - tancerki. W trzecim planie znajduje się śpiewający chór męski ubrany w garnitury. W tle widzimy fragmenty scenografii wielkiego formatu i rozmachu.

Koncert Noworoczny w wykonaniu artystów Teatru Narodowego Operetki Kijowskiej

06 stycznia 2023 r. zapraszamy na Koncert Noworoczny. Wystąpią artyści Teatru Narodowego Operetki Kijowskiej.

Ile jest rodzajów karnawału? Rzymski, wenecki, nadreński, brazylijski, a swoje tradycje zabaw karnawałowych mają jeszcze Wiedeń, Paryż, Nowy Orlean… Wszystkie te odmiany łączy jedno: dobra zabawa przy muzyce, dająca radość i pozytywne emocje u progu nowego roku. Zapraszamy Państwa w taką właśnie podróż, znaczoną muzyką rodziny Straussów, kankanem, arią operetkową, piosenkami z różnych stron świata, jazzowymi rytmami i estradowym szykiem. Nie zabraknie też w naszym bagażu podróżnym romantycznych chwil, miłosnych wyznań i popisów tanecznych.

W 2022 roku TEATR NARODOWY OPERETKI KIJOWSKIEJ ma już 88 lat swojego istnienia. W grudniu 2009 roku, kiedy teatr ten obchodził swoje 75 urodziny i otrzymał status Opery Narodowej. Na scenie Operetki Kijowskiej z powodzeniem wystawiane są klasyczne operetki, musicale współczesne i klasyczne, różne programy koncertowe (pokazy, koncerty, orkiestra symfoniczna, opera i balet) oraz wdrażanych jest wiele eksperymentów twórczych.

Nowoczesny okres teatru jest bardzo ciekawy i bogaty, utalentowani aktorzy dają publiczności uczucie prawdziwych uniesień. Wielofunkcyjny teatr muzyczny z jasno określoną strategią rozwoju, przejmuje różnorodność stylów i kierunków, zaprasza artystów z innych teatrów i innych krajów i jest w ciągłym poszukiwaniu nowych kreatywny pomysłów.
W koncertach występują: soliści Teatru Narodowego Operetki Kijowskiej, orkiestra, pary baletowe oraz chór.

Zapraszamy na to noworoczne wydarzenie. Artyści wystąpią w piątek 06 stycznia 2023 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ulicy B. Krzywoustego 4 w Pleszewie o godzinę 19:00.

Bilety do nabycia stacjonarnie:
– Sport Pleszew – Park Wodny – tel. 62-74-21-293

Bilety online:
https://sklep.ebilet.pl/318348198659751972

https://biletyna.pl/spektakl/Teatr-Narodowy-Operetki-Kijowskiej/Koncert-Noworoczny/Pleszew

https://www.kupbilecik.pl/imprezy/85089/Pleszew/Koncert+Noworoczny+Teatr+Narodowy+Operetki+Kijowskiej/

Zapraszamy!!!

Data

06 sty 2023
Expired!

Czas

19:00

Koszt

80 zł

Etykiety

Dla dorosłych,
Dla młodzieży,
UTW

Lokalizacja

Hala Widowiskowo-Sportowa przy ZSP nr 3 - Pleszew
Krzywoustego 4, 63-300 Pleszew
Kategoria