Strona główna Program Koncert Charytatywny dla Olusia Nowackiego w wykonaniu Studio Happy Singers & Dorota Wróblewska
Grafika kolorowa przedstawia na tle w brązowawych odcieniach sepii, po lewej stronie stylizujące foto z dawnych lat 80- tych XX wieku, pokazuje postacie znanych artystek z tamtych lat m.in. Małgorzatę Ostrowską i Beatę Kozidrak oraz gitarzystę (nieznane nazwisko). W prawej cześci grafiki umieszczone jest foto w białym obramowaniu małego kilkuletniego Olusia Nowackiego siedzącego na krawędzi piaskownicy w czapeczce bejsbolówce na głowie i kolorowej dzieciecej koszulce i spodenkach, patrzącego sie w naszym kierunku.

Koncert Charytatywny dla Olusia Nowackiego w wykonaniu Studio Happy Singers & Dorota Wróblewska

W dniu 27 listopada 2022 r. odbędzie się koncert charytatywny dla Olusia Nowackiego. Wejściem na koncert jest zakupienie cegiełki w cenie 20zł.
Od strony artystycznej na scenie gościć będziemy Dorotę Wróblewską oraz artystów Studia Happy Singers.
W programie koncertu usłyszymy subiektywny wybór najpiękniejszych piosenek lat 80 m.in. Bem, Łobaczewskiej, Krajewskiego, zespołu Lombard i Bajm w oryginalnych aranżacjach na głosy i fortepian autorstwa Doroty Wróblewskiej.

Twórcami Studia HAPPY SINGERS są Dorota Wróblewska i Maria Szczap. Obie posiadają gruntowne wykształcenie muzyczne z przygotowaniem pedagogicznym oraz kilkuletni staż w pracy dydaktycznej; swoją wiedzą dzielą się z wielką pasją i zaangażowaniem edukując według sprawdzonych metod. Ponadto, Dorota i Marysia to wokalistki z wieloletnim solowym i zespołowym doświadczeniem scenicznym (począwszy od estrady filharmonicznej, skończywszy na telewizyjnym show) oraz ze studyjną realizacją płyty. Ważnym punktem w ich działalności jest wieloletni udział w koncertach edukacyjnych dla dzieci i młodzieży w Filharmonii Kaliskiej i Częstochowskiej . To doświadczenia, które pozwalają trafnie rozpoznać i umiejętnie prowadzić rozwój muzyczny młodych adeptów śpiewu estradowego. Swoje sukcesy zawdzięczają konsekwencji w pracy, kreatywnemu myśleniu, elastyczności i wielkiej dbałości o muzyczną estetykę. Przyjazna i niepowtarzalna atmosfera sprzyja poznawaniu i obcowaniu ze sztuką muzyczną.

Lechosław Nowak- muzyk, dyrygent, prelegent. Inicjator i autor wielu projektów muzycznych i edukacyjnych dla dzieci i młodzieży (m.in.: „Listy do św. Mikołaja”, „Bach, Beethoven i inne chłopaki”, „The best of musicals”, „Choinka w dźwięki ubrana”) pozwalających poznać, zrozumieć i pokochać muzykę. Od wielu lat współpracuje z Dorotą i Marią na estradzie Filharmonii Kaliskiej i Filharmonii Częstochowskiej; dobry duch i druh Happy Singers, współtwórca studia, nieoceniona pomoc i wiara w jego misję będąca konsekwencją wieloletniego porozumienia w środowisku muzycznym.

Dorota Wróblewska ścieżka zawodowa:
– Kwartet Wokalny The Sunday Singers ( 2008- 2013r. ) Ważniejsze wydarzenia z działalności: Spektakl „Wiem, że nie wrócisz” Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego Kalisz (2009 r.), udział w programach telewizyjnych m.in.” Mam talent!”, „Dzień Dobry TVN”, „Gra w miasta”, koncerty i festiwale w Polsce i za granicą m.in.: „Multi Art” Kalisz, „Musica Sacra, Musica Profana” Długa Goślina, „Muzyka Świata” Polanica-Zdrój, Dwa Brzegi „Dźwięk i Światło” Puławy, „Non Sola Scripta” Wrocław, „Silesia Sonans” Jelenia Góra, „La fete” Hamm, tournee po Chinach- Pekin, Tianjin, Harbin, Xian, Qingyang, EXPO Szanghaj, udział w koncertach edukacyjnych dla dzieci i młodzieży m.in.: Koncerty Mikołajkowe i Świąteczne (2009- 2012r.) Filharmonia Kaliska, Koncert z cyklu Feel harmony- poczuj klimat „Bach, Beethoven i inne chłopaki”, Koncert dla dzieci „Niedzielny Poranek z Filharmonią” Filharmonia Częstochowska (2013r.), inne: „Świąteczna Paczka” Polska Filharmonia Bałtycka w Gdańsku, wydanie płyty i koncert premierowy „Kolędy na Fryckową Nutę” Filharmonia Kaliska (2011r.)

– Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. H. Melcera w Kaliszu Stowarzyszenie „Tryton” – nauczyciel śpiewu estradowego ( 2009- 2014r. )
Ważniejsze wydarzenia z działalności w PSM:
realizacja warsztatów wokalnych „Frajda”, „Swing” , organizacja koncertów m.in.: „Inny Smak”, „4<„, opieka wokalna projektów Prezydent Miasta Kalisza Zaprasza ” Choinka w dźwięki ubrana” oraz „Gra w kolory…dźwięku” Filharmonia Kaliska

– Działalność solowa ( od 2013r.) Ważniejsze wydarzenia:
projekt SOUNDWITCH (2013- 2014r.), udział w koncertach edukacyjnych dla dzieci i młodzieży: „Choinka w dźwięki ubrana”, „Gra w kolory…dźwięku” ,”Love Songs” (jako SOUNDWITCH) Filharmonia Kaliska, „Dziadek do orzechów”, „All that Jazz” Filharmonia Kaliska, „The best of musicals” Filharmonia Częstochowska, „All that Jazz” Filharmonia Częstochowska, „Bajeczny Broadway” Filharmonia Kaliska, „Inverno, Winter, Zima” Filharmonia Częstochowska, „Bajeczny Broadway” Filharmonia Częstochowska. Ponadto udział w licznych trasach edukacyjnych Filharmonii Kaliskiej „I ty możesz zostać melomanem” oraz „Lekcja z Filharmonią” ( 2012- 2015r.) na terenie południowej Wielkopolski.

– Studio Edukacji Wokalnej HAPPY SINGERS ( od 2014r.) Ważniejsze wydarzenia:
realizacja Warsztatów Wokalno- Instrumentalnych Uniejów 2014, organizacja I Koncertu Świątecznego w Muzeum Ziemi Okręgowej w Kaliszu, opieka wokalna koncertu „Bajeczny Broadway” Filharmonia Kaliska, organizacja II Koncertu Świątecznego „Happy Singers” w Villi Calisia w Kaliszu, realizacja warsztatów muzycznych „Broadway” Częstochowa 2016, opieka wokalna koncertu „Bajeczny Broadway” Filharmonia Częstochowska, finałowy udział Mali Singers na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie 2016, otwarcie letniej szkoły muzyki dla dzieci „Happy Summer Music School” 2016, organizacja koncertu „Happy Singers Dzieciom”, organizacja III koncertu świątecznego „The Most Wonderful Time of The Year” 2017.

Tym razem zapraszamy na dużą dawkę wzruszeń i prawdziwą muzyczną ucztę w niedzielę 27 listopada 2022 r. na godzinę 17:00.

Wstęp: Wejściówki – cegiełki w cenie 20 zł.

Data

27 lis 2022
Expired!

Czas

17:00

Koszt

20zł - cegiełki

Etykiety

Dla dorosłych,
Dla dzieci,
Dla młodzieży

Lokalizacja

Zajezdnia Kultury Pleszew
Kolejowa 3, 63-300 Pleszew
Kategoria