Strona główna Program Kiermasz Św. Ambrożego w Zajezdni Kultury
Wielkopolska, Pleszew, gmina Pleszew, powiat pleszewski, kompaktowe miasto, kompaktowy Pleszew, miasto otwarte, Zajezdnia Kultury, Zajezdnia, Kultura, Dom Kultury, kultura, bana, kolejka, wagoniki, wagony, wąskotorówka, lokomotywa, ciuchcia, tory, stacja, skpl, pkp, kiermasz, św. Ambroży, , kiermasz świętego Ambrożego, Michał Karalus. pszczelarze, miód, Kraina Miodu, pyłek kwiatowy, pierzgę, propolis, miody pitne, kosmetyki na bazie produktów pszczelich, świeczki z wosku pszczelego, KGW Kowalew, film, Tamara Kotevska, Ljubomir Stefanow, wstęp wolny,

Kiermasz Św. Ambrożego w Zajezdni Kultury

Już 11 grudnia 2022 r. odbędzie się Kiermasz Św. Ambrożego. Zapraszamy na ten kiermasz szczególnie mocno.
Na tej imprezie zakupisz: miody różnych gatunków, pyłek kwiatowy, pierzgę, propolis, miody pitne, kosmetyki na bazie produktów pszczelich, świeczki z wosku pszczelego na Wigilię lub romantyczny wieczór z ukochaną osobą.
Ponadto w programie:
– Degustacja potraw wigilijnych i słodyczy na bazie miodów przygotowane przez KGW w Kowalewie.
– Informacje na temat produktów pszczelich i ich zdrowotnych walorów.
– Konkursy dla dzieci o roli pszczół w środowisku.

A także zaplanowane jest spotkanie z Jerzym Gnerowiczem – pszczelarzem, literatem, autorem książek o pszczołach i pszczelarstwie, pt.”Pszczoły i pszczelarstwo w kulturze”, które odbędzie się o godz. 16:00 w sali Biblioteki Publicznej.

Po kiermaszu około godz. 17.30 w Zajezdni Kultury, będzie miała miejsce projekcja filmu z Macedonii Północnej pt. „Kraina Miodu” w reżyserii Tamary Kotevskiej i Ljubomira Stefanowa. Film znalazł się w siódemce kandydatów do Oscara w 2020 r.

Tak więc, zupełnie już świątecznie, zapraszamy na Kiermasz Św. Ambrożego, który odbędzie się w Zajezdni Kultury w niedzielę 11 grudnia 2022 r. od godziny 14.00.

Wstęp Wolny.

Data

11 gru 2022
Expired!

Czas

14:00 - 17:30

Koszt

Wstęp Wolny

Etykiety

Dla dorosłych,
Dla młodzieży

Lokalizacja

Zajezdnia Kultury Pleszew
Kolejowa 3, 63-300 Pleszew
Kategoria