Strona główna Program Finał XXVI Wielkopolskiego Konkursu Plastycznego Na Najpiękniejszą Kartkę Bożonarodzeniową – Pleszew 2022
Grafika kolorowa przedstawia na ciemno złotym tle umiejscowioną w jej centalnym miejscu choinkę świąteczną w formie artystycznej grafiki, jakby wycinanki z widocznymi ozdobami w postaci falbanek imitujących ozdobne łańcuchy oraz kulek imitujących bombki. Choinka jest w kolorach złotym i czarnym. Choinka jest w ramce koloru srebrnego, która to ramka ma symbolizować kształt kartki pocztowej. Po lewej i po prawej stronie tej srebrnej ramki znajdują sie po 3 wizerunki przyporów, którymi sie takie kartki tworzy. I tak po lewej stronie srebrnej ramki widzimi kształty przypominajace nożyczki w kolorze złotym (innych odcień złotego koloru niż tło), niżej kształt pędzelka w kolorze białym i jeszcze niżej kredka gdzie jej kształt jest zobrazowany kolorem czarnym. Analogicznie po prawej stronie widnieje obrys koloru czarnego przypominający ołówek, niżej w kolorze białym mamy kształt tubki z klejem i jako ostatni jest w kolorze jasno złotym kształt flamastra.

Finał XXVI Wielkopolskiego Konkursu Plastycznego Na Najpiękniejszą Kartkę Bożonarodzeniową – Pleszew 2022

W dniu 17 grudnia 2022 r. odbędzie się Finał XXVI Wielkopolskiego Konkursu Plastycznego Na Najpiękniejszą Kartkę Bożonarodzeniową.
Spotykamy się na tym finale regularnie od 1996 roku.

Zapraszamy finalistów konkursu a także wszystkich chętnych do zobaczenia tej gali i wysłuchania świątecznego koncertu.

Lista nagrodzonych osób znajduje się pod linkiem:
https://zajezdniakultury.pl/xxvi-wielkopolski-konkurs-plastyczny-na-najpiekniejsza-kartke-bozonarodzeniowa/

Uroczyste podsumowanie konkursu oraz otwarcie wystawy pokonkursowej, wręczenie nagród i wyróżnień, którym towarzyszyć będzie przepiękny koncert świąteczny, odbędzie się w dniu 17 grudnia 2022 r. (sobota) o godz. 16.00 w Domu Kultury obecnie nazywany Zajezdnia Kultury przy ul. Kolejowej 3 w Pleszewie.

Zapraszamy !!!

Data

17 gru 2022
Expired!

Czas

16:00

Koszt

Wstęp Wolny

Etykiety

Dla dorosłych,
Dla dzieci,
Dla młodzieży

Lokalizacja

Zajezdnia Kultury Pleszew
Kolejowa 3, 63-300 Pleszew
Kategoria

Organizator

Zajezdnia Kultury